Contact Us
Address: 103 Reade St, New York NY 10013
Follow Us

Blog

Diet Chef
Aktualności
catering dietetyczny

Jaką dietę należy zastosować, by wrócić do formy w nowym roku?

W obecnych czasach coraz większą wagę przykłada się do tego, aby dbać o swoje ciało. Oczywiście, nie można tutaj przesadzić zbytnio, ale jednak trzeba powiedzieć, że jest to zjawisko jak najbardziej pozytywne. Aktywność jest bardzo istotna, ale równie ważne, jak nie nawet ważniejsze może być to, aby zastosować dietę, która pomoże zrzucić zbędne kilogramy, bo jest ona rzeczywiście podstawą. Chcąc się dowiedzieć tego, jaką konkretną dietę wybrać, zachęcamy do tego, żeby zapoznać się z naszym tekstem.

Dieta pudełkowa to prawdziwy hit ostatnich lat

Aby powrócić do formy w nowym roku należy zadbać o dwie rzeczy – aktywność oraz dietę. Bardzo dobrym rozwiązaniem będzie zapisanie się na siłownię, albo zmuszenie do wykonywania innej aktywności jak bieganie czy jazda na rowerze. Nie można jednak zapomnieć, że nasza aktywność i spalone kalorie mogą pójść na marne, jeżeli będziemy więcej kalorii przyjmować do naszego organizmu niż z niego spalać. Dlatego tak bardzo ważne jest to, żeby liczyć każdą kalorię, która trafia do naszego organizmu. Jeżeli nie wiemy jak to robić czy też nie potrafimy przygotowywać potraw, to świetnym ruchem będzie dieta pudełkowa. Jest to prawdziwy hit, z którego korzysta wiele osób.

Dieta pudełkowa ma masę zalet, a najważniejszą z nich jest to, że dostarczamy do swojego organizmu taką ilość kalorii, jaka jest nam potrzebna. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy wie ile może ich przyjmować, natomiast warto skonsultować się ze specjalistą, który pomoże nam w tej sprawie i będziemy pewni, że mamy przyjąć taką, a nie inną ilość kalorii. Do wyboru jest wiele diet, więc z pewnością weganie czy też mięsożercy znajdą coś dla siebie. Niektórym dieta kojarzy się z głodzeniem się na siłę, co jest nieprawdą. Można jeść zdrowo i smacznie, więc niekoniecznie trzeba sobie „odejmować” pysznych potraw. 

Jak wygląda proces zamawiania cateringu od środka?

W pierwszej kolejności trzeba powiedzieć, że zamówienie zewnętrznego cateringu jest bardzo proste. Każdego dnia trafią do nas posiłki, które zapewnią prawidłowe funkcjonowanie naszemu organizmowi. Oczywiście, będą mieć one określoną kaloryczność. Dieta pudełkowa Ewy Dąbrowskiej została dokładnie przygotowana i wyliczona, aby organizm nie czuł się zmęczony i sami mogli być aktywni na co dzień. Jasne, dieta czasami wymaga poświęceń, natomiast nie warto korzystać z porad trenerów, którzy nie są wykształceni w tej kwestii, a raczej siłą perswazji próbują przekonać do swoich racji.

Posiłki można zamówić w dniach, które uważamy za słuszne. Może być to 7 dni w tygodniu, ale sporo osób preferuje 5, ponieważ weekendami sami sobie je przygotowują. Dużym plusem zamawianie posiłków jest dla tych osób, które nie mają czasu, aby je sobie sami zrobić. Co ciekawe, nie każdy też musi to potrafić, więc jeżeli sporo czasu spędzacie poza domem bądź też nie macie umiejętności, to taka dieta pudełkowa zdecydowanie jest dla was. Gwarantujemy wam, że w połączeniu z aktywnością fizyczną efekty przyjdą bardzo szybko, poczujecie się lepiej i łatwiej będzie zadbać o sylwetkę.