Contact Us
Address: 103 Reade St, New York NY 10013
Follow Us

Blog

Diet Chef
Aktualności
catering płynna dieta dr dąbrowskiej

Dieta płynna dr Ewy Dąbrowskiej -zadbaj o siebie na wiosnę

Jedzenie odgrywa bardzo istotną rolę w życiu ludzi. Z tego powodu powstało tak wiele diet o różnym przeznaczeniu, dzięki którym można nie tylko smacznie zjeść, ale dostarczyć również organizmowi inne korzyści w postaci np. redukcji masy ciała, czy oczyszczenia organizmu z toksyn.

Płynna dieta dr Dąbrowskiej -co to za dieta?

Dieta można przyjmować różne formy w tym formę płynną. Catering płynna dieta dr Dąbrowskiej przynosi podwójne korzyści, ponieważ oczyszcza organizm z toksyn, ale pozwala także na utratę zbędnych kilogramów. Została ona opracowana przez Ewę Dąbrowską, która z wykształcenia jest lekarzem, specjalistą ds. chorób wewnętrznych. Jest także autorką restrykcyjnej diety detoksykacyjnej.

Na czym polega dieta?

Dieta składa się z dwóch etapów. Pierwszy z nich to lecznicza głodówka zwana też procesem odtruwania organizmu. Na tym etapie można przyjmować nie więcej niż 600 kcal, a sam etap może trwać maksymalnie 6 tygodni. Można jeść tylko dozwolone warzywa i owoce, w przypadku formy płynnej należy je najpierw do takiej formy doprowadzić. Trzeba również pić dużo płynów w postaci wody, herbaty ziołowej lub owocowej.

Drugi etap to stopniowe wychodzenie z diety. Należy powoli i systematycznie wprowadzać do menu nowe produkty i pamiętać, że nadal podstawę diety stanowią warzywa i owoce. Jak długi będzie ten etap, w największej mierze zależy od osoby stosującej dietę. Trzeba tylko pamiętać, aby po kuracji dietetycznej nie powrócić do dawnych złych nawyków żywieniowych.

Posiłki można przygotowywać samodzielnie lub skorzystać z usług catering chef.

Dieta płynna Ewy Dąbrowskiej, czy warto, jakie są jej zalety?

Dieta ta pozwala zarówno na oczyszczenie organizmu, jak i na zgubienie zbędnych kilogramów, z tego powodu warto ją wypróbować. W dodatku posiłku przygotowuje się tu łatwo i szybko, często nie zajmuje to więcej niż kilkanaście minut. Kolejną bardzo istotną zaletą jest pozbycie się różnych dolegliwości zdrowotnych, jak np. migrena, czy zmęczenie, dzięki oczyszczeniu organizmu. W dodatku stosowanie wspomnianej diety jest w stanie zahamować rozwój niektórych chorób i wspomóc ich leczenie.

Dieta pudełkowa Ewy Dąbrowskiej

Dieta Ewy Dąbrowskiej występuje także w formie pudełkowej, którą można wygodnie zamówić do domu. Jednak należy to robić tylko z pewnych i sprawdzonych źródeł jak np. dieta pudełkowa chef.

Dlaczego chef pl?

Catering dietetyczny chef, to sprawdzony dostawca, który posiada szeroką wiedzę z zakresu kulinariów, dzięki czemu można się skupić wyłącznie na samej diecie i jej efektach i nie „zawracać sobie głowy” innymi aspektami. Można zamawiać posiłki zgodnie z własną preferencją i być spokojnych o ich jakość i wykonanie, dzięki ofertom takim jak – diet chef catering.

Wiosna, to czas, gdzie ludzie zaczynają ubierać się swobodniej, dlatego wiele szczególnie kobiet chce posiadać szczuplejszą sylwetkę, co będzie możliwe dzięki diecie dr Ewy Dąbrowskiej. Ponadto niektóre osoby chcą także zadbać o swoje zdrowie i kondycję organizmu, co również gwarantuje dieta Ewy Dąbrowskiej, dzięki oczyszczeniu organizmu z zalegających toksyn. Warto zatem wypróbować tę dietę i przekonać się o jej efektach. Chef catering jest miejscem, gdzie można zamówić takie posiłki.