Contact Us
Address: 103 Reade St, New York NY 10013
Follow Us

Blog

Diet Chef
Aktualności
dieta keto

Czego unikać na diecie keto?

Stosując jakąkolwiek dietę trzeba mieć na swojej uwadze wiele zmiennych. Cały szczegół tkwi tak naprawdę w jedzeniu które spożywamy i w tym czy je lubimy czy też nie przepadamy. W takich sytuacjach nie warto zmuszać się do jedzenia czegoś co nam nie smakuje i będziemy cierpieć z tego powodu. Z drugiej jednak strony aby osiągnąć pożądane rezultaty trzeba się trochę poświęcić w wielu kwestiach. Tylko z takim podejściem jesteśmy w stanie zbudować wymarzoną sylwetkę o której kiedyś mogliśmy jedynie pomarzyć. To jednak nie wszystko na ten temat, ponieważ istnieje również temat dotyczący produktów jakie są zbędne i jakich pod żadnym pozorem nie wolno wykorzystywać. Nawet odrobina produktu, którego nie wolno stosować może przyczynić się w konsekwencji do zaburzenia ilości makroskładników co automatycznie spowoduje spowolnienie procesu diety. Bez wątpienia należy nieco lepiej przyglądnąć się tej kwestii aby posiąść niezbędną wiedzę i wykorzystać ją na swoją korzyść.

Wymagająca dieta pudełkowa

Niestety w wielu zakresach życia wymagane jest od nas rzetelne podejście co jedynie może przynieść dobre efekty. Dieta ketogeniczna jest dość nowa jednak z roku na rok przybywa ich zwolenników na całym świecie a specjaliści wypowiadają się w stosunku do niej w samych superlatywach. Dieta pudełkowa keto wykorzystuje przeróżne składniki aby jedzenie było jak najbardziej różnorodne, jednak są produkty jakich pod żadnym pozorem nie powinno się w niej stosować. Krótko mówiąc dieta keto z dowozem nie zaoferuje nam owoców takich jak banany, ananasy, jabłka. Oprócz tego nie ma co liczyć na wszelkiego rodzaju produkty pszenne oraz ryż, słodycze, napoje gazowane oraz soki również idą w odstawkę. Jakby się przyjrzeć na wyżej wymienione produkty są to podstawowe jakie większość z nas wykorzystuje na co dzień. Pierwsza myśl jaka przychodzi do głowy to taka, która utwierdza nas w przekonaniu że ciężko będzie przygotować sobie jedzenie bez wykorzystania tych podstawowych produktów. Jednak nic mylnego, ponieważ dieta keto w cateringu dietetycznym jest przygotowana z wykorzystaniem pozostałych składników jakie są tylko dostępne. To jeszcze nie koniec, ponieważ zawarte w nich mikroskładniki są odpowiednio wyliczone, a dobierane są w taki sposób aby każdemu przypadły do gustu.

Dieta dla każdego!

Przed rozpoczęciem procesu przemiany wielu z nas zastanawia się czy aby warto i czy aby na pewno jest to bezpieczne. Warto zatem powiedzieć sobie, że tego typu dieta jest w pełni bezpieczna dla zdrowia, co więcej przecież ma ona na celu poprawę naszej kondycji psycho-fizycznej oraz spalić zbędną tkankę tłuszczową. Zatem nie warto dłużej się zastanawiać i już teraz skorzystać z oferty profesjonalnego cateringu. Osoby które już wcześniej zdecydowały się podjęcia takiego wyzwania jednoznacznie odpowiadają, że warto jest przejść na dietę tego typu. Wiele to nie kosztuje, nie trzeba się zmuszać do jedzenie bądź cierpieć z wygłodzenia. Wszystko za sprawą redukcji makroskładników wpływających na zmianę.