Contact Us
Address: 103 Reade St, New York NY 10013
Follow Us

Blog

Diet Chef
Aktualności
dieta pudełkowa

Zbilansowana, smaczna i bezpieczna dieta dla każdego. Sprawdź, jak jeść zdrowo i smacznie nie gotując

Odpowiednio zbilansowana dieta, jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu. To dzięki niej,  dostarczymy organizmowi niezbędnych składników odżywczych oraz witamin, które wpłyną przede wszystkim na odporność. Dzięki różnorodności produktów, oraz licznym przepisom kulinarnym, z łatwością można przygotować wiele smacznych, pożywnych oraz niskokalorycznych dań, które pozwolą nam zachować formę, a nawet zgubić zbędne kilogramy. Aby jednak tak się stało, niezbędna jest wiedza. Jeśli takiej nie posiadasz, nic nie szkodzi.  Rozwiązaniem okaże się dieta pudełkowa. 

Dieta pudełkowa dla każdego?

Z pewnością każdy słyszał o popularnej diecie pudełkowej. Czym ona jest? To zbilansowane dania, które przygotowują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Swoją nazwę zawdzięczają opakowaniom, w jakich dostarczana jest porcja do klienta. W zależności od potrzeby, każdy klient, może dobrać odpowiedni rodzaj diety, pod swoje upodobania. Dania różnią się przede wszystkim kalorycznością. W ofercie znajduje się propozycja dla osób, które chcą rozpocząć dietę odchudzającą, dietę keto lub płynną.

Dlaczego warto zdecydować się na dietę pudełkową?

Dieta pudełkowa ma wiele zwolenników, a wszystko to za sprawą wielu zalet, jakie wynikają z jej zastosowania. Dieta jest zbilansowana, dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta. Porcja posiada odpowiednią do każdego rodzaju diety kaloryczność, a posiłki dostarczane są do klienta codziennie, we wskazanym przedziale godzinowym. W ten sposób, z łatwością można dostosować posiłek do codziennych obowiązków.

To klient również decyduje, od kiedy zaczyna się dieta, oraz kiedy jest jej koniec. 

A dlaczego właśnie my? 

Jako firma cateringowa oferujemy naszym klientom pyszne, zdrowe, różnorodne dania na każdy dzień tygodnia. Nasz doświadczony zespół, sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającym klientom. Posiłki przygotowywane są z najwyższej jakości produktów, co przekłada się na samopoczucie. Klient czuje nasycenie, ale przy tym lekkość. Nie jest senny i apatyczny. Dzięki zbilansowanej diecie, zdecydowanie łatwiej będzie się koncentrował oraz uniknie niedoborów witamin i minerałów w organizmie. 

Dieta pudełkowa oferowana przez nas zespół, może rozpocząć się w dowolnym momencie. To klient decyduje gdzie i o której mają zostać dostarczone posiłki. Na uwagę zasługuje również cena cateringowa. Za cały dzień jedzenia, nie zapłacimy więcej jak 80 zł. Takie rozwiązanie polecane jest zarówno jednej osobie, jak i całej rodzinie. Pozwala skrócić czas spędzony na przygotowywaniu posiłków, oraz skosztować zupełnie nowych, apetycznych dań, które prócz zaspokojenia głodu, dodadzą nam energii, a przy tym umożliwią pozbycie się kilogramów w przyjemny i przede wszystkim smaczny sposób.

Spróbuj naszych propozycji już dziś, i wybierz odpowiedni rodzaj diety dla siebie oraz bliskich, bez wychodzenia z domu oraz tracenia czasu. Zapoznaj się z ofertą na stronie internetowej a w razie pytań lub wątpliwości, nasz zespół pomoże Ci w podjęciu właściwej decyzji.