Contact Us
Address: 103 Reade St, New York NY 10013
Follow Us

Blog

Diet Chef
Aktualności
catering dietetyczny

Jak zgubić niepotrzebne kilogramy bez liczenia i ważenia

Droga do osiągnięcia wymarzonej sylwetki wydaje Ci się ciężką walką? Pamiętaj, że wcale nie musi tak być. Ważne jest odpowiednie podejście, a także wykorzystanie rozwiązań pomagających osiągnąć cel. Czytaj dalej i dowiedz się, jak zgubić zbędne kilogramy bez liczenia kalorii i ważenia. 

Dieta – kilka ważnych zasad

Kluczem do osiągnięcia sukcesu, jeśli chodzi o zrzucanie zbędnych kilogramów, jest oczywiście połączenie dobrze zbilansowanej, zdrowej diety z regularną aktywnością fizyczną. Jeśli chodzi o jedzenie, warto zadbać o regularność posiłków, zrezygnować z wysoko przetworzonych produktów, sklepowych słodyczy, kolorowych napojów. Ważne jest także nawodnienie organizmu. Dla wielu osób to właśnie dieta jest największym problemem. Kojarzy się z bolesnymi wyrzeczeniami i posiłkami, które nie smakują. Okazuje się jednak, że dieta nie musi, a nawet nie powinna być katorgą. Jeśli bowiem zdrowe posiłki będą Ci smakować, stosowanie się do zasad dietetycznego żywienia nie będzie problemem. Jeśli nie masz czasu lub ochoty na liczenie kalorii, robienie dużych zakupów i długie przyrządzanie posiłków, świetnym rozwiązaniem jest dieta pudełkowa. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w kolejnych akapitach.

Dieta pudełkowa – dlaczego warto?

Przechodząc na dietę odchudzającą, trzeba zmienić tryb życia na zdrowszy. Warto sobie uświadomić, że jeśli efekt ma się utrzymać, zdrowe przyzwyczajenia powinny zostać z nami na zawsze. Najlepiej sprawdzi się więc jadłospis wypełniony smacznymi posiłkami, które nawet po zrzuceniu zbędnych kilogramów wciąż będą obecne w Twoim menu. Dlaczego dieta pudełkowa z dowozem sprawdzi się najlepiej? Oto główne zalety tego rozwiązania:

– Dieta pudełkowa jest opracowana w taki sposób, aby spełniać indywidualne oczekiwania każdego klienta – dzięki temu można osiągnąć zamierzony cel i to nie tylko wówczas, gdy chce się schudnąć. Dieta z dowozwm może pomagać także budować masę mięśniową, zmniejszać dolegliwości związane z różnego rodzaju chorobami.

– Korzystając z tego rozwiązania, nie trzeba tracić czasu i energii na robienie dużych zakupów, opracowywanie menu na kolejny dzień, gotowanie, sprzątanie po przyrządzaniu posiłków. Wyobraź sobie, że zaoszczędzony czas możesz poświęcić na odpoczynek lub swoją pasję.

– Dobry catering dietetyczny to gwarancja zadowolenia – doświadczony dietetyk pomoże wybrać odpowiedni jadłospis, kucharz przygotuje smaczne dania, a kierowca dostarczy zamówienie w odpowiednim czasie. 

Diety pudełkowe są smaczna – odpowiednia kompozycja składników i przyprawy sprawiają, że stosowanie się do zasad diety odchudzającej jest łatwiejsze.

Catering dietetyczny może pomóc zaoszczędzić pieniądze – ile razy w miesiącu zdarza Ci się wyrzucić to, czego nie zdążyłeś zjeść i się zepsuło? Korzystając z cateringu dietetycznego, nie musisz się tym martwić. Posiłki są komponowane w taki sposób, aby klient nie miał problemów ze spożyciem wszystkich porcji. Dzięki temu unikniesz konieczności wyrzucania zepsutego jedzenia, co jest korzystne zarówno dla Twojego portfela, jak i dla planety.

Ruch ma znaczenie

Dieta pudełkowa połączona z regularną aktywnością fizyczną przyniesie oczekiwane rezultaty. Pamiętaj, aby postawić na sport, który sprawia Ci przynajmniej odrobinę przyjemności. Dzięki temu będzie łatwiej zadbać o regularność. Pływanie, długie spacery, zumba, siłownia, a może zajęcia w klubie fitness? Możliwości jest naprawdę wiele. Ćwicz regularnie i pamiętaj o zdrowej diecie i nawodnieniu, a uda Ci się osiągnąć wymarzony efekt